per nderrim drejtimi ne fakultetin ekonomik ose edukim

Shko poshtė

per nderrim drejtimi ne fakultetin ekonomik ose edukim

Mesazh  nitu prej Thu Sep 30, 2010 11:51 am

pershendetje student.une jam nje studente e fakultetit te edukimit dhe kam nje shoqe tjeter e cila osht ne fakultetin ekonomik,e qe te dyja kemi menduar qe ta nderrojm drejtimin..ajo ne ekonomik prej marketingut ne banka kurse une mendoj se e kam me veshtire apo te pamundshme pasi qe ketu ndahen drejtimet e planprogramet qysh ne fillim te vitit.A mund te me tregoni nese kjo eshte e mundshme,e nese po si dhe qka duhet te bej e ku te drejtohem apo me cilen dat?Nese mund te me tregoni me shume per kete gje do jua dija per nder

nitu

Numri i postimeve : 1
Registration date : 30/09/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi