Ore letrare per nder te Dites se Flamurit, 28 Nentor

Shko poshtė

Ore letrare per nder te Dites se Flamurit, 28 Nentor

Mesazh  Admin prej Wed Nov 28, 2007 11:51 pm

Me 26 Nentor 2007, Paqja Studentore organzoj ore letrare me studente te Universitetit te Prishtines per nder te Dites se Flamurit.
Organzimi ishte si i takon studentave qe te bejne nje organzim te tille, gje te cilen Paqja Studentore e deshmoi se eshte e gatshme dhe din te organizoi tubime te tilla, ne menyre qe te jete ēdo here afer studenteve.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 40
Lokacioni : Prishtina
Registration date : 22/10/2007

Shiko profilin e anėtarit http://paqjastudentore.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi