Tema Fundit
» PYTJE KONVIKT
Paqja Studentore - Portalli Icon_minitimeFri Oct 07, 2011 11:29 pm nga doktori

» FSHMN DEPARTAMENTI -BIO - DREJTIMI -EKOLOGJI NDRRIM
Paqja Studentore - Portalli Icon_minitimeFri Oct 07, 2011 11:28 pm nga doktori

» orari i ligjeratave dhe lendet per vitin 1
Paqja Studentore - Portalli Icon_minitimeThu May 19, 2011 4:52 pm nga invsbl

» per nderrim drejtimi ne fakultetin ekonomik ose edukim
Paqja Studentore - Portalli Icon_minitimeThu Sep 30, 2010 11:51 am nga nitu

» Fakulteti i Edukimit -Qendra nė Gjilan
Paqja Studentore - Portalli Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 12:11 pm nga Berat

» Ēfarė mendimi keni pėr Paqen Studentore?
Paqja Studentore - Portalli Icon_minitimeThu Jul 15, 2010 10:27 pm nga milot kamberi

» Project Partners, Association of Sociology Students, Sofia U
Paqja Studentore - Portalli Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 10:18 am nga Admin

» Workshop,Kosovo towards European Integration,26.03.2009
Paqja Studentore - Portalli Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 10:16 am nga Admin

» LSE/OSI Visiting Fellowship Program 2009-2010
Paqja Studentore - Portalli Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 10:15 am nga Admin

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

PYTJE KONVIKT

Fri Oct 07, 2011 11:29 pm nga doktori

AFATI PER PAGES ISHTE DERI DITEN E EJTE
UN nuk kam qen ne kosov dhe nuk kam arrit ta paguaj ,
a mund ta paguaj perseri a po jo :S

Komentet: 0

FSHMN DEPARTAMENTI -BIO - DREJTIMI -EKOLOGJI NDRRIM

Fri Oct 07, 2011 11:28 pm nga doktori

FSHMN DEPARTAMENTI -BIO - DREJTIMI -EKOLOGJI NDRRIM A MUJN ME BO
ME DAL NE FAKULTETIN E MJEKSIS SE PERGJITHSHME ,=

Komentet: 0

orari i ligjeratave dhe lendet per vitin 1

Tue Sep 08, 2009 3:55 pm nga migjeni

orari i ligjeratave dhe lendet per vitin 1

Komentet: 1

per nderrim drejtimi ne fakultetin ekonomik ose edukim

Thu Sep 30, 2010 11:51 am nga nitu

pershendetje student.une jam nje studente e fakultetit te edukimit dhe kam nje shoqe tjeter e cila osht ne fakultetin ekonomik,e qe te dyja kemi menduar qe ta nderrojm drejtimin..ajo ne ekonomik prej marketingut ne banka kurse une mendoj se e kam me veshtire apo te pamundshme pasi qe ketu ndahen drejtimet e planprogramet qysh ne fillim te vitit.A mund te me tregoni nese kjo eshte e mundshme,e …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Fakulteti i Edukimit -Qendra nė Gjilan

Thu Feb 28, 2008 3:30 pm nga Admin

Fakulteti i Edukimit -Qendra nė Gjilan

Komentet: 2

Ēfarė mendimi keni pėr Paqen Studentore?

Wed Oct 24, 2007 7:08 pm nga Admin

Kėtu ju mund tė na shkruani pėr sugjerimet, kritkat, propozimet nė lidhje me Paqen Studentore, sepse Paqja Studentore ka pėr qėllim qė tė jetė afėr jush dhe me ju.

Komentet: 2

Project Partners, Association of Sociology Students, Sofia U

Tue Mar 24, 2009 10:18 am nga Admin

Project Partners, Association of Sociology Students, Sofia University

Hello everyone,
The Association of the Sociology Students at the Sofia University
(ASSSU) is a non-profit organization comprising of about thirty
volunteers. Most of them are current or former students at the Sofia
University. ASSSU’s main purpose is to support students and young people
in their education; to …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Workshop,Kosovo towards European Integration,26.03.2009

Tue Mar 24, 2009 10:16 am nga Admin

Workshop, Kosovo towards European Integration, Prishtina, 26-27.3.2009

Workshop: Kosovo towards European Integration
26,27 March 2009, Pristina
The Italian Embassy of Pristina and the Italian Cooperation Office of
Serbia, Kosovo and Montenegro organize in the city of Pristina the
workshop "Kosovo towards European Integration".
The workshop will be an important opportunity for …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

LSE/OSI Visiting Fellowship Program 2009-2010

Tue Mar 24, 2009 10:15 am nga Admin

LSE/OSI Visiting Fellowship Program 2009-2010

The London School of Economics and Political Science (LSE), with the funding
from the Open Society Institute (OSI) offers four individual grants in one
academic year for 2-month study visits at the London School of Economics and
Political Science for middle level faculty with outstanding academic
qualifications from Albania, …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Sondazh
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 39 mė Thu Nov 14, 2013 6:29 am
Statistikat
Forumi ka 146 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri callebla

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 47 artikuj v 38 temat