Paqja Studentore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ēfarė mendimi keni pėr Paqen Studentore?

Shko poshtė

Ēfarė mendimi keni pėr Paqen Studentore? Empty Ēfarė mendimi keni pėr Paqen Studentore?

Mesazh  Admin prej Wed Oct 24, 2007 7:08 pm

Kėtu ju mund tė na shkruani pėr sugjerimet, kritkat, propozimet nė lidhje me Paqen Studentore, sepse Paqja Studentore ka pėr qėllim qė tė jetė afėr jush dhe me ju.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 40
Lokacioni : Prishtina
Registration date : 22/10/2007

https://paqjastudentore.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ēfarė mendimi keni pėr Paqen Studentore? Empty Re: Ēfarė mendimi keni pėr Paqen Studentore?

Mesazh  linka prej Fri Feb 19, 2010 12:50 am

E zbrazet..ka nevoje per me shume literature

linka

Numri i postimeve : 1
Registration date : 14/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ēfarė mendimi keni pėr Paqen Studentore? Empty Re: Ēfarė mendimi keni pėr Paqen Studentore?

Mesazh  milot kamberi prej Thu Jul 15, 2010 10:27 pm

kamnevoj per me shum informacione lidhur me regjistrimin e studenteve te ri 2010 per studentet nga lugina e presheves menyren e paraqitjes vendin edhe te gjitha tjerat ku ne prishtin me shku me mei nostriffiku dokumentat e mi sjell peraplikim ne gjilan nuk e kam te qart ju flm per mirkuptim se ndoshta nuk osht vendi ktu per me kerku sqarime po nuk po e kuptoj akoma mir faqen studentore ju flm per mikuptim prap

milot kamberi

Numri i postimeve : 2
Registration date : 15/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ēfarė mendimi keni pėr Paqen Studentore? Empty Re: Ēfarė mendimi keni pėr Paqen Studentore?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi