Paqja Studentore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fakulteti i Edukimit -Qendra nė Gjilan

Shko poshtė

Fakulteti i Edukimit -Qendra nė Gjilan Empty Fakulteti i Edukimit -Qendra nė Gjilan

Mesazh  Admin prej Thu Feb 28, 2008 3:30 pm

Fakulteti i Edukimit -Qendra nė Gjilan
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 40
Lokacioni : Prishtina
Registration date : 22/10/2007

https://paqjastudentore.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Fakulteti i Edukimit -Qendra nė Gjilan Empty Re: Fakulteti i Edukimit -Qendra nė Gjilan

Mesazh  milot kamberi prej Thu Jul 15, 2010 10:33 pm

pershendetje ,, a ki mundesi mem tregu per menyren e regjistrimit te studetve te rij 2010 nga lugina e preshves nuk po e kuptoj ku duhet em shku ne pr me i nostrifiku dokumenta nuk po e di vendin adresen e sakt ku duhet me shku me i dergu dokumentat ne pr e prap mi sjell ne gjilan per aplikim ....flm per mirkuptim jam anetar i rij ne ket faqe ndoshta nuk po i di rregullat qysh mu sjell ku me bo pytje ..flm per mirkuptim ..

milot kamberi

Numri i postimeve : 2
Registration date : 15/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Fakulteti i Edukimit -Qendra nė Gjilan Empty Pyetje per te gjithe

Mesazh  Berat prej Mon Sep 06, 2010 12:11 pm

Nese keni mundesi te me tregoni se kur dhe si mund te regjistrohemi ne fakultetin e edukimit ne gjilan pasi qe une e kam te kryer shkollen e Larte ne Gjilan e tash po na kerkohet te vazhdojme edhe dy vite - ju kisha kut qe nese dini si eshte perocedura falenderit per ndihme

Berat

Numri i postimeve : 1
Registration date : 06/09/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Fakulteti i Edukimit -Qendra nė Gjilan Empty Re: Fakulteti i Edukimit -Qendra nė Gjilan

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi