Paqja Studentore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

orari i ligjeratave dhe lendet per vitin 1

Shko poshtė

orari i ligjeratave dhe lendet per vitin 1 Empty orari i ligjeratave dhe lendet per vitin 1

Mesazh  migjeni prej Tue Sep 08, 2009 3:55 pm

orari i ligjeratave dhe lendet per vitin 1

migjeni

Numri i postimeve : 1
Registration date : 08/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

orari i ligjeratave dhe lendet per vitin 1 Empty nje pyetje per Migjenin

Mesazh  invsbl prej Thu May 19, 2011 4:52 pm

Migjen, un isha i interesum me e dit orarin e ligjeratave te fakultetit te edukimit ne Gjilan, per vitin e par edhe e pash ktu nje teme qa e keni kriju ju me kete titull, mirpo tash nuk po e kuptoj a keni kerku qe dikush ta beje publik ne forum kete orar, apo une thjesht nuk po e di me e hap ndonje far fajlli per download te ketij orari ?
Me rrespekt,

Invsbl

invsbl

Numri i postimeve : 1
Registration date : 19/05/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi