Paqja Studentore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

per nderrim drejtimi ne fakultetin ekonomik ose edukim

Shko poshtė

per nderrim drejtimi ne fakultetin ekonomik ose edukim Empty per nderrim drejtimi ne fakultetin ekonomik ose edukim

Mesazh  nitu prej Thu Sep 30, 2010 11:51 am

pershendetje student.une jam nje studente e fakultetit te edukimit dhe kam nje shoqe tjeter e cila osht ne fakultetin ekonomik,e qe te dyja kemi menduar qe ta nderrojm drejtimin..ajo ne ekonomik prej marketingut ne banka kurse une mendoj se e kam me veshtire apo te pamundshme pasi qe ketu ndahen drejtimet e planprogramet qysh ne fillim te vitit.A mund te me tregoni nese kjo eshte e mundshme,e nese po si dhe qka duhet te bej e ku te drejtohem apo me cilen dat?Nese mund te me tregoni me shume per kete gje do jua dija per nder

nitu

Numri i postimeve : 1
Registration date : 30/09/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi