Paqja Studentore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PYTJE KONVIKT

Shko poshtė

PYTJE KONVIKT Empty PYTJE KONVIKT

Mesazh  doktori prej Fri Oct 07, 2011 11:29 pm

AFATI PER PAGES ISHTE DERI DITEN E EJTE
UN nuk kam qen ne kosov dhe nuk kam arrit ta paguaj ,
a mund ta paguaj perseri a po jo :S

doktori

Numri i postimeve : 2
Registration date : 07/10/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi